Emsa Kart Teknolojileri

Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin belli başlı özel ve kamu kuruluşlarına, akıllı temaslı temassız kartlar, masa üstü termal kart yazıcılar, sarf malzemeleri satışı ile teknik destek ve özel projeler konusunda ürün ve hizmet sağlamaktadır. Geniş bir ürün portföyü ile Akıllı Kartlar, Müşteri Sadakat Kartları, Kartlı Geçiş Sistemleri, Kart Baskı Makineleri, Sarf Malzemeleri, Turnike – Bariyer Sistemleri, Personel Devam Takip Sistemleri konularında faaliyet gösteren firmamız ayrıca proje bazında anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Ofset Baskı, Termal Baskı, Emboss (kabartma) Baskı, Fatura Kartı, Kulüp Üyelik Kartları, Öğrenci Kartlarının basımı konusunda son derece yüksek kapasiteli bir operasyon merkezine sahip olan firmamızda müşteri odaklı, hızlı ve kaliteli hizmet çalışma prensibi olarak belirlenmiştir. Sektörde faaliyet gösteren birçok firma olmasına rağmen, müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, bunu rekabet avantajına çevirerek ihtiyaca uygun ürünleri tespit etmesi, rekabetçi fiyatları, personel disiplini, satış sonrası desteği ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak bu sayede çok önemli referanslara sahip olmuştur.

Dünyada kabul görmüş markalı masa üstü termal kart yazıcılarının satış ve satış sonrası destek merkezi hizmetleri ile öne çıkan firmamız tarafından her türlü kart baskı yazıcısı ve sarf malzemeleri müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Uzmanlaşmış kadromuz ile tamamen ürün bazlı profesyonel bir yaklaşım ile müşterilerini çözüm ortağı kabul eden firmamız, her türlü teknolojik altyapıyı bünyesinde bulundurmaktadır. İlkemiz, tüm olanaklarımız ile müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermektir.

Vizyon

Plastik kart sektöründe farklılık oluşturacak yeni teknolojiler üreterek bir dünya markası olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli ürünleri, sorumluluk bilincine ve yüksek motivasyona sahip uzman personelimiz ile, gelişmiş makine parkı ve otomasyon sistemimizi kullanarak müşterilerimizin hizmetine sunmak.
yenilikci-ikonn-70x70

Yenilikçi ve Geniş
Ürün Çeşidi

0202-hiz-70x70

Uzman Kadro ve
Geniş Dağıtım Ağı

0303-hiz-70x70

%100 Müşteri
Memnuniyeti

0404-hiz-70x70

Zamanında
Teslim

Bizim için başarı, size iyi hizmet sunmaktır.

Emsa Kart Teknolojileri

w-autog
w-about-me-img-1-opt